Komunikaty i ogłoszenia

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza po odbiór biletów na basen. Bilty są ważne od 05.11.2018 do 17.12.2018r.

Bilety są do odbioru w pok. 119 przy ul. Teatralnej 25 (Monika Zdrada)

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na koncert jazzowy, który oidbędzie się w Jazz Clubie Pod Filarami w Gorzowie Wielkopolskim:

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych przypomina, iż do dnia  31 października 2018 r. (ostateczny termin) należy złożyć wniosek o przyznanie świadczenia okolicznościowego.

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii im. Jakuba z Paradyża informuje o wprowadzeniu nowych wzorów dokumentów dotyczących świadczeń socjalnych, które dostepne są w zakładce: Dla pracowników / Druki do pobrania. Regulamin wraz z załącznikami dostepny jest na stronie BIP Akademii im. Jakuba z Paradyża.

Pracownicy, którzy nie otrzymali PIT-ów mogą zgłosić się po odbiór do Działu Płac.

Pracownicy funkcyjni którzy nie otrzymali kalendarzy ściennych lub książkowych - proszę o kontakt z Działem Promocji i Informacji pod nr tel. 095 7216 053 lub o informacje e-mailową na : promocja@ajp.edu.pl.

 

Lokalizacja

Kontakt

Back to top