Studenci Akademii im. Jueakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim uczestniczyli w ciekawym spotkaniu nt: Fundusze Europejskie dla jednostek samorządu terytorialnego.

Ekspertem był Pan Sergiusz Łukasiewicz - przedstawiciel Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim - Wydziału Zamiejscowego Urzędu Marszałkowskiego z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim.

Specjalista ds. Funduszy Europejskich w interesujący sposób przedstawił fundusze unijne dla Polski na lata 2014-2020. Zaprezentował dziedziny, na jakie można otrzymać dofinansowanie, a także nabory, jakie zostały ogłoszone dla jednostek publicznych w 2019 roku.

Słuchacze dowiedzieli się również o działalności Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich oraz o możliwościach skorzystania z porad specjalistów z dziedziny pozyskiwania środków finansowych z funduszy unijnych, a także zaprezentowano przykłady realizowanych inicjatyw.

Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, czego potwierdzeniem były dociekliwe pytania, na które Ekspert udzielał wyczerpujących odpowiedzi.

Lokalizacja

Kontakt

Back to top