Wydział Ekonomiczny - aktualności

logo lab            Uroczyste otwarcie „Laboratorium Logistycznego” odbędzie się dnia 22 marca 2019 r., o godz.10.30 przy ul. Fryderyka Chopina 52, blok nr 6, sala nr 5.

Celem utworzenia laboratorium jest wsparcie procesu dydaktycznego na kierunku logistyka, profil praktyczny prowadzonym na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Laboratorium Logistyczne ma za zadanie stworzyć studentom możliwość odbywania zajęć przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu pozwalającego na odzwierciedlenie rzeczywistych procesów występujących w przedsiębiorstwie (stanowisk produkcyjnych, stanowisk roboczych  - montaż, produkcja, konfekcja, gospodarka magazynowa) w warunkach szkoleniowych/laboratoryjnych. Mając na uwadze jak najlepsze przygotowanie do wykonywania pracy w przedsiębiorstwach transportowych i logistycznych stanowiska laboratoryjne zostały stworzone tak, aby student mógł poznać konkretne zagadnienia w praktyce oraz wyjaśnić ich techniczny i teoretyczny mechanizm działania.

LOGO ERASMUSRozpoczęła się rekrutacja studentów i kwalifikacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2019/2020.

 

10960 tabliczka 002 Zainspirowani kalendarzem, przedłużamy Dzień Kobiet i świętujemy cały miesiąc. Z tej okazji w niedzielę 24 marca gorzowianki zostały zaproszone do udziału w wyjątkowym spotkaniu z Ambasadorkami Gorzowa w kampanii GORZÓW #Stąd Jestem.

KEFiPW dniu 27 marca 2019 r. w Centrum Nauki Kopernik, Centrum Konferencyjne, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20 w Warszawie odbędzie się Kongres Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości 2019.

W dniu 12 lutego 2019 roku zostało podpisane porozumienie w sprawie nawiązania współpracy w zakresie studenckich praktyk zawodowych z „JNB” Biurem Rachunkowym w Gorzowie Wielkopolskim, pozwalające odbyć studencką praktykę zawodową dla studentów kierunku finanse i rachunkowość, studia pierwszego stopnia oraz drugiego stopnia, profil praktyczny.  

fundusze europejskieZapraszamy na spotkanie informacyjne dot. Funduszy Europejskich "BUDOWA WNIOSKU O DOFINANSOWANIE", w dniu 22 stycznia 2019 r. o godz. 11.00.

Miejsce spotkania: ul. Fryderyka Chopina 52, blok 7, sala 213.

Spotkanie jes bezpłatne.

 

Pobierz plik (Budowa wniosku o dofinansowanie.pdf)Budowa wniosku o dofinansowanie.pdf


Lokalizacja

Kontakt

Back to top