Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego - aktualności

Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego serdecznie zaprasza na V OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ

BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE POLSKI. ZAGROŻENIA I DETERMINANTY ZMIAN

która odbędzie się 5 kwietnia 2019r. o godz. 10.00

 

logo erasmusRozpoczęła się rekrutacja studentów i kwalifikacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2019/2020.

 

Studenci I roku studiów stacjonarnych, 26 plus i niestacjonarnych na Wydziale Administracji i Bezpieczeństwa narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim wybierają specjalność preferowaną, którą będą realizować do końca trwania cyklu studiów.

 

Rozpoczynamy rekrutację do programu Legia Akademicka. Projekt na terenie województwa lubuskiego będzie realizowany wyłącznie w AJP. Do udziału w programie zapraszamy naszych  a także studentów innych uczelni.

 

Zapraszamy na III ogólnopolski okrągły stół EUIncSo „Społeczeństwo, władza, media: mowa nienawiści a inkluzja społeczna”. Debata będzie miała miejsce 15 stycznia 2019 r. od godz. 9:45 w Bibliotece Głównej Akademii im. Jakuba z Paradyża przy ul. Chopina 52 w Gorzowie Wielkopolskim.  

Uwaga Studenci III roku I stopnia oraz II roku II stopnia studiów

Zgodnie z ZARZĄDZENIEM REKTORA NR 5/0101/2017 z dnia 17 stycznia 2017 r. w sprawie składania i poddawania procedurze antyplagiatowej prac dyplomowych, tekst pracy dyplomowej musi być poddany weryfikacji programem antyplagiatowym.

Lokalizacja

Kontakt

Back to top